Darbinieku kontaktinformācija

 

Administrācija

 

Nr. Vārds, Uzvārds Amats E-pasts Tālrunis
1 Kristaps Keišs Direktors kristaps.keiss@vsaczemgale.gov.lv 63960212
2 Liene Janeka Administratīvās nodaļas vadītāja liene.janeka@vsaczemgale.gov.lv 25709646
3 Dzintars Zaumanis Galvenais saimniecības pārzinis dzintars.zaumanis@vsaczemgale.gov.lv 25444912
4 Vilnis Dreimanis Informācijas vadības speciālists vilnis.dreimanis@vsaczemgale.gov.lv 25446131
5 Zane Renebuša Finansiste zane.renebusa@vsaczemgale.gov.lv 63963992
6 Līga Miglāne Juriskonsults liga.miglane@vsaczemgale.gov.lv 29442622
7 Aija Ridere Vecākā lietvede aija.ridere@vsaczemgale.gov.lv 63960212
8 Ineta Niedra Pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja ineta.niedra@vsaczemgale.gov.lv 63963990, 26555883
9 Aivars Melderis Vecākais eksperts sociālās aprūpes jautājumos aivars.melderis@vsaczemgale.gov.lv 63963990; 25648677
10 Inga Zariņa Vecākais eksperts veselības aprūpes jautājumos inga.zarina@vsaczemgale.gov.lv 63963990
11 Sintija Bilkeviča Grāmatvedības nodaļas vadītāja - Galvenā grāmatveža p.i. sintija.bilkevica@vsaczemgale.gov.lv 63960716, 25449920
12 Daņuta Maksimoviča Galvenās grāmatvedes vietniece danuta.maksimovica@vsaczemgale.gov.lv 63960214
13 Jūlija Moseiko Grāmatvede julija.moseiko@vsaczemgale.gov.lv 63963987, 27848803
14 Maija Strazdiņa Grāmatvede maija.strazdina@vsaczemgale.gov.lv 63963987, 27848803
15 Jolanta Ignataviča Grāmatvede jolanta.ignatavica@vsaczemgale.gov.lv 63963982
16 Evija Rudzīte Grāmatvede evija.rudzite@vsaczemgale.gov.lv 63963984, 27848803
17 Liene Meļņika Personāla nodaļas vadītāja liene.melnika@vsaczemgale.gov.lv 63960715
18 Kristīne Buračevska Personāla speciāliste kristine.buracevska@vsaczemgale.gov.lv 63963988
19 Helēna Baumeistare Personāla speciāliste helena.baumeistare@vsaczemgale.gov.lv 63960718; 29238820