Darbinieku kontaktinformācija

 

Administrācija

 

Nr. Vārds, Uzvārds Amats E-pasts Tālrunis
1 Kristaps Keišs Direktors kristaps.keiss@vsaczemgale.gov.lv 63960212
2 Zane Renebuša Finansiste zane.renebusa@vsaczemgale.gov.lv 63963992
3 Karīna Kalniņa Jurists karina.kalnina@vsaczemgale.gov.lv 27310421
4 Dzintars Zaumanis Galvenais saimniecības pārzinis dzintars.zaumanis@vsaczemgale.gov.lv 25444912
5 Vilnis Dreimanis Informācijas vadības speciālists vilnis.dreimanis@vsaczemgale.gov.lv 25446131
6 Ineta Niedra Pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja ineta.niedra@vsaczemgale.gov.lv 63963990, 26555883
7 Aivars Melderis Vecākais eksperts sociālās aprūpes jautājumos aivars.melderis@vsaczemgale.gov.lv 63963990; 25648677
8 Aiva Mišina Vecākais eksperts sociālās aprūpes jautājumos aiva.misina@vsaczemgale.gov.lv 63963990
9 Gita Trojanovska Galvenās grāmatvedes vietniece gita.trojanovska@vsaczemgale.gov.lv 63960214; 25449920
10 Sintija Bilkeviča Grāmatvede sintija.bilkevica@vsaczemgale.gov.lv 63963987, 27848803
11 Agnese Eglīte Grāmatvede agnese.eglite@vsaczemgale.gov.lv 63963982; 26610400
12 Vineta Loča Grāmatvede vineta.loca@vsaczemgale.gov.lv 63963984; 26610400
13 Maija Strazdiņa Grāmatvede maija.strazdina@vsaczemgale.gov.lv 63963987, 27848803
14 Liene Meļņika Personāla un lietvedības nodaļas vadītāja, filiāles "Iecava" vadītāja p.i. liene.melnika@vsaczemgale.gov.lv 63960715
15 Aija Ridere Vecākā lietvede aija.ridere@vsaczemgale.gov.lv 63960212
16 Kristīne Buračevska Personāla speciāliste kristine.buracevska@vsaczemgale.gov.lv 63963988
17 Helēna Baumeistare Personāla speciāliste helena.baumeistare@vsaczemgale.gov.lv 63960718; 29238820