Jaunumi
Kopbilde

Trešdien, 7.septembrī, reģionālās vizītes ietvaros, VSAC “Zemgale” filiālē “Jelgava” viesojās Labklājības ministrs Gatis Eglītis un Labklājības ministra padomniece Anita Svece.

Viesus filiālē “Jelgava” sagaidīja VSAC “Zemgale” direktors Kristaps Keišs kopā ar filiāles “Jelgava” vadītāju Baibu Ozolu.

Labklājības ministrs iepazinās ar filiālē “Jelgava” šogad plānotajiem pārbūves darbiem, par kuriem ir noslēgts līgums, lai filiāles 1.stāvā izveidotu piemērotu un ar mūsdienu prasību risinājumiem atbilstošu dzīvojamo stāvu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī ar plānu par pakalpojumu saņēmēju sanitāro telpu pārbūvi un atjaunošanu visos trijos ēkas stāvos. Ministrs iepazinās ar 2.stāvā izveidotajām, jaunajām veselības novērošanas telpām infekciju slimību gadījumā, lai savlaicīgi novērstu infekciju slimību izplatību.

Ministrs vizītes laikā tikās ar cilvēkiem, kas saņem pakalpojumu filiālē. Tika izrunāti viņiem aktuāli jautājumi – iespējas biežāk doties izbraukumos ārpus filiāles, par iespējamo ēdienreižu daudzveidošanu, kā arī par pensiju indeksāciju. Pēc diskusijas par nepieciešamību iegādāties lielāku autobusu, labklājības ministrs sniedza atbalstu un Centrs šogad veiks tirgus izpēti, lai iegādātos 19-21vietīgo autobusu, lai būtu iespēja doties izbraukumos lielākam skaitam cilvēku uz dažādām Latvijas vietām.

Tikšanās laikā ar filiāles “Jelgava” darbiniekiem ministrs izstāstīja par sociālajām garantijām, kas tiek nodrošinātas Centrā strādājošajiem – par veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājuma dienām, kā arī par piemaksām saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

Ar pateicības izteikšanu un atzinības rakstu pasniegšanu ministrs īpaši uzteica trīs filiāles darbiniekus par atbildīgu un godprātīgu darbu. Atzinības rakstus saņēma sociālā darbiniece Alla Grāvere, sociālā aprūpētāja Irēna Smikarste un apkopēja Larisa Pirožņikova.