Valentīna diena

Šī gada romantiskais mēnesis - februāris ir piepildīts ar mīlestības dziesmām, dzeju, dejām un iedzīvotāju veidotajiem rokdarbiem, kas izgrezno telpas un turpinās radīt svētku noskaņu līdz pat februāra beigām.

Filiālē “Ropaži” pasākuma ietvaros skanēja dziesmas un dzeja par mīlestību, greznos tērpus demonstrēja modes skates dalībnieki, kā arī Amora pasta mīlestības un draudzības vēstules sasniedza savus adresātus. Pasākuma noslēgumā iedzīvotājiem bija iespēja izdejoties Valentīna dienas ballītē.

Filiālē “Ziedkalne” svētku dienai gatavojās iepriekš, darinot apsveikumu kartiņas, izgatavojot Valentīna dienas simbolus – sirdis, dažādās tehnikās. Šie, no sirds gatavotie darbiņi, iepriecināja to saņēmējus. Valentīna dienā izskanēja sirsnīgs koncerts “Es Tevi mīlu”. Skaistās latviešu dziesmas par mīlestību priecēja gan dziedātājus, gan koncerta klausītājus.

Filiālē “Valka” tika gatavotas piespraudes un pildīta Amora pasta kastīte ar rūpīgi un no sirds gatavotajiem apsveikumiem. Valentīna diena pagāja sirsnīgi un jauki – tika izdalītas nosūtītās apsveikumu kartītes, iedzīvotāji cienājās ar pašu gatavoto torti un izdejojās Valentīna dienas ballītē.