Jaunumi
Apbalvošana

26.augustā, Jelgavas novada atpūtas un dabas kompleksā “Kaupēna dzirnavas”, norisinājās Valsts sociālā aprūpes centra “Zemgale” darbinieku pirmās sporta spēles. Darbinieku kolektīvs, kopskaitā 186 cilvēki, no visām astoņām VSAC “Zemgale” filiālēm ar pacilātu noskaņojumu un sajūsmu, sportiskā garā, piedalījās desmit radoši atraktīvās disciplīnās.

Pasākums tika atklāts ar VSAC “Zemgale” direktora Kristapa Keiša uzrunu - “Sveicu dalībniekus, Valsts sociālās aprūpes centra ‘Zemgale’ darbinieku pirmajās sporta spēlēs. Man ir patiess prieks, ka pēc divu gadu pārtraukuma atkal noris sporta spēles, pirmās sporta spēles kopš Zemgale un Vidzeme ir kļuvusi par vienu saimi. (…)

Laiks, ko šodien pavadīsim kopā, paliks atmiņās, -tās ir neatņemamas. Lai tas vairo mūsu kopējo komandas garu, raisa neatņemamu prieku un azartu, mērķtiecību, cilvēcību, saliedētību un virzību uz priekšu!

Topam stipri!

Zemgale top! Zemgale dara!

Izdevušos dienu, saliedētā savstarpējās uzticības garā! Kopā mēs esam spēks!”

Pasākuma viesi, Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Evita Zālīte-Grosa un Labklājības ministra padomniece Anita Svece, svinīgajā pasākuma atklāšanā uzrunāja dalībniekus un novēlēja sportisku garu, pasniedzot VSAC “Zemgale” direktoram K.Keišam sporta simbolu – futbola bumbu. Viesi nemanot kļuva arī par dalībniekiem, labprāt pievienojās komandām un ņēma dalību dažādās disciplīnās.

Sporta spēļu dalībnieki sacentās savā starpā, pildot asprātīgus, jautrus, radošus uzdevumus desmit disciplīnās. Sacensību gars komandas nepameta ne mirkli un, kā atzina ikviens dalībnieks -  lielākais ieguvums bija kopā būšanas prieks un lieliskā kompānijā pavadītais laiks.

Pēc izkustēšanās, sacensību dalībnieki cienājās ar filiāles “Ziedkalne” uz ugunskura gatavoto zupu. Tieksme izzināt gardās zupas noslēpumu palika nenoremdināta un slepenā recepte tiks nodota nākamajiem organizatoriem.

Saskaitot iegūtos punktus uz goda pjedestāla tika aicinātas kāpt trešo vietu ieguvusī filiāle “”Ķīši”, otro vietu ieguvusī filiāle “Lielbērze” un godpilno pirmo vietu un ceļojošo kausu ieguvusī filiāle “Ziedkalne”. Aplausiem un gavilēm skanot, uzvaras dziesmas pavadībā, tika pasniegtas balvas un ziedi gan uzvarētājiem, gan visiem pārējiem sporta spēļu dalībniekiem.

Ar muzikālu sveicienu pasākuma dalībniekus sveica Kaspars Markševics, kurš priecēja ar savām dziesmām pasākuma dalībniekus, aicinot dziedāt līdzi un vienojoties kopdziesmā.

Pasākums noslēdzās ar dejām!

Patiesi piepildījās direktora uzrunas novēlējums un šis skaistais pasākums ikvienam dalībniekam raisīja prieku, pozitīvas emocijas un tas paliks atmiņās vēl ilgi!

*Pasākums norisinājās komandas veidošanas un motivēšanas aktivitāšu ietvaros.