28. maijā VSAC “Zemgale” (turpmāk – Iestāde) filiālē “Jelgava” notika informatīvs seminārs par studiju iespējām Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas (turpmāk – Koledža) studiju programmās “Sociālā aprūpe” un “Sociālā rehabilitācija”. Iestādes sadarbība ar LU P.Stradiņa medicīnas koledžu aizsākās 2023. gada pavasarī, līdz ar to šis bija trešais informatīvais seminārs par studiju iespējām.
Seminārs ik gadu tiek organizēts ar mērķi informēt, motivēt un iedrošināt interesentus iegūt, darba tirgū pieprasītu, sociālā aprūpētāja un sociālā rehabilitētāja kvalifikāciju. Informatīvais seminārs ik gadu ir plaši apmeklēts. Šogad seminārā piedalījās vairāk kā 50 dalībnieki no visām Iestādes struktūrvienībām, kā arī interesenti no citām iestādēm
Semināra pirmajā daļā Koledžas Sociālās aprūpes katedras un studiju programmas “Sociālā aprūpe” un “Sociālā rehabilitācija” vadītāja Ina Vīksniņa informēja semināra dalībniekus par studiju iespējām, - uzņemšanas nosacījumiem, studiju kursiem, par valsts apmaksātām studijām, mācību procesa organizatoriskiem jautājumiem. Inas Vīksniņas prezentācija un stāstījums ļāva ieskatīties mācību procesa ikdienā, praktiskajās nodarbībās un Koledžas realizētajos projektos.
Semināra otrajā daļā Koledžas docētāja Kristīne Vītoliņa novadīja lekciju “Fiziskā un emocionālā labsajūta, tās ietekmējošie faktori”.
Klātesošie semināra dalībnieki atzina, ka gūtā informācija apstiprināja pārliecību par iespēju apvienot studijas ar darbu un stiprināja vēlmi izglītoties.