gim_vid_pietuvinats_pakalpojums

Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” aicina darbiniekus uz semināru “Ģimeniskai videi pietuvināts pakalpojums institūcijā” filiālē “Jelgava” 2023.gada 28. septembrī plkst. 10:00, ko rīkojam sadarbībā ar Essity Latvia, kura laikā būs iespēja iegūt izpratni par Ģimeniskai videi pietuvināta pakalpojuma būtību, un speciālista lomu tā veidošanā.

Uz semināru “Ģimeniskai videi pietuvināts pakalpojums institūcijā” aicināti pieteikties sociālā darba speciālisti no Valsts sociālās aprūpes centriem Latvijā.

Semināra laikā būs iespēja:

- Uzzināt, kā arī piedalīties praktiskajā daļā, kur tiks apskatīti populārākie negatīvie faktori , kuri kavē vērtībās balstītu attiecību veidošanu ar cilvēku institucionālā vidē.

- Uzklausīt nozares speciālistu ieteikumus, novērojumus, gan normalizācijas principa ieviešanā, gan gūt ieskatu  ilgtermiņa aprūpes pakalpojumu pieejamību un attīstību nākotnē.

- Izprast ģimeniskas vides pietuvināta pakalpojuma kompleksu.

Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale” viena no ilgtermiņa darbības prioritātēm ir cilvēkresursu attīstība, nodrošinot saviem darbiniekiem gan pieredzes apmaiņu braucienus, gan dažāda līmeņa izglītības iespējas (kursi, semināri, studiju iespējas), kur iegūtās zināšanas un praktisko darba iemaņas var pielietot katrs darbinieks, nodrošinot cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem elastīgu, saprotamu un kvalitatīvu ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumu, piedāvājot katram klientam cieņas pilnu aprūpes procesu un drošus dzīvošanas apstākļus atbalstošā un estētiskā vidē.

Ikviens semināra dalībnieks saņems apliecinājumu, kurš tiks nosūtīts uz reģistrēto e-pasta adresi elektroniski.

*Pieteikšanās informatīvajai dienai notiek aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu līdz 2023.gada 22.septembrim.

Pieteikšanās veidlapa šeit : https://ej.uz/w5jk

Datums 28. septembris, 2023
Laiks9.30–14.00
Atrašanās vietaKalnciema ceļš 109, Jelgava

Ģimeniskai videi pietuvināts pakalpojums institūcijā

Lai veidotu vienotu izpratni jomas speciālistu vidū, Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” sadarbībā ar Essity Latvia organizē…