darbinieku_sporta_speles_2023_kopejas_bildes_13

Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” rūpējas par ikgadējo tradīciju un motivācijas un saliedēšanās aktivitāšu saglabāšanu un īstenošanu. Viena no VSAC “Zemgale” galvenās darbības prioritātēm ir motivēts darbinieks. Sporta spēles saliedē un motivē VSAC “Zemgale” darbiniekus, apgūt jaunas prasmes, iepazīties ar citu struktūrvienību darbiniekiem kopīgai sadarbībai un izjust kopības sajūtu, veidojot vienotu komandas garu.

Ikgadu, augusta mēnesī norisinās VSAC “Zemgale” darbinieku sporta spēles. 2022.gadā darbinieki dalībai sporta spēlēs tikās Tērvetes novadā, savukārt šogad darbinieku sporta spēles aizvadītas Bauskas novadā, kuras organizēja VSAC “Zemgale” filiāle “Iecava”

Darbinieku sporta spēlēs pulcējās vairāk nekā 170 darbinieki no visām VSAC “Zemgale” struktūrvienībām.

Sporta spēļu startu atklāja VSAC “Zemgale” direktors Kristaps Keišs, novēlot veiksmi un izturību visās sporta spēļu stafetēs.

Katru gadu tiek plānotas sportiskās aktivitātes, kuras vēl nav īstenotas kādā no iepriekšējām darbinieku sporta spēlēm, atstājot darbiniekiem pozitīvu intrigu par uzdevumiem sporta spēlēs. Aktivitātes tiek veidotas, lai apgūtu, attīstītu un nostiprinātu dažādas komandas prasmes – uzticēšanos, sadarbību, izzināšanu, iedvesmošanu, mērķtiecību, deleģēšanu.

Darbinieku sporta spēlēs katrai komandai bija jāpiedalās  visās aktivitātēs, lai savāktu lielāko punktu skaitu un varētu konkurēt par pirmās vietas iegūšanu  vienlaikus sasniedzot komandas mērķi.

Sacensība par pirmo vietu notika šādās sporta stafetēs :

  • “Aklā balerīna” (attīstīt prasmi uzticēties)
  • “Hei – bārmen” (attīstīt prasmi pieņemt kopīgus lēmumus)
  • “Sameklē mani ja vari” (attīstīt spēju dot precīzus nosacījumus uzdevuma izpildei)
  • “Bizes pīšana” (attīstīt prasmi ierobežotā laikā nodrošināt efektīvu sadarbību)
  • “Pūt – vējiņi” (attīstīt prasmi izvirzot pareizu uzdevumu izpildes stratēģiju)
  • “Dvieļu bols” (attīstīt prasmi darboties komandā, gan pāros, gan grupā)
  • “Viens par visiem – visi par vienu” (attīstīt prasmi strādāt sinhronizēti)
  • “Pārģērbšanās makšķernieka kostīmā” (attīstīt prasmi sadarboties sarežģītākā uzdevumu izpildē)
  • “Foto meistars” (attīstīt prasmi radošu ideju īstenošānā)

Sporta spēļu otrajā daļā dalībniekus pārsteidza Olgas Rajeckas koncerts. Koncerta laikā Olga Rajecka atraktīvi iesaistīja dalībniekus kopīgās aktivitātēs ar dejām un dziesmām.

Šogad uz goda pjedestālā kāpa VSAC “Zemgale” 3.vietas ieguvēji filiāle “Iecava”, 2.vietas ieguvēji filiāle “Ķīši” un 1.vietas un ceļojošā kausa ieguvēji filiāle “Rūja”.

 

  • Kopējās bildes