Jau gatavojoties svētkiem, VSAC "Zemgale" bija jūtama Līgo atmosfēra. Iedzīvotāji kopā ar darbiniekiem lasīja Jāņu zāles, pina vainagus, sēja sieru, rotāja telpas un pagalmus.
Pašos svētkos tērpāmies tautastērpos, rotājāmies ar vainagiem un mielojāmies ar Jāņu dienas gardumiem. Skanēja dziesmas un kūrās ugunskuri, kuros dedzinājām sliktās domas un lūdzām labvēlību, veselību un lielu laimi.
Svētku noskaņai viesojās deju kolektīvi un muzikālie ansambļi, kā arī sagaidījām goda viesi - Labklājības ministru Reini Uzulnieku, kurš vēroja svētku koncertu un vēlēja visiem klātesošajiem lustīgu līgošanu.