Seni Cup 2024 kopbilde

Šogad dalībai Seni Cup mini futbola turnīram pieteicās un piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 37 komandas no visas Latvijas.

“Seni Cup 2024” turnīra pirmā kārta norisinājās no 1.aprīļa līdz 10 maijam, kur komandas iknedēļas uzdevumu izpildes atskaites digitāli nosūtīja organizatoriem. Pēc rezultātu apkopošanas tika paziņotas 16 komandas, kuras saņēma ceļazīmi uz turnīra finālu. Sešpadsmitniekā tika arī VSAC “Zemgale” filiāles – “Ropaži”, “Ziedkalne”, “Valka”, “Rūja” un “Lielbērze”.

Klātienes sacensības norisinājās 6.-7.jūnijā Latvijas Futbola Federācijas (turpmāk – LFF) sporta un atpūtas bāzē Staicelē. Turnīra finālā piedalījās 16 labākās komandas, kuras uzvarēja turnīra 1. kārtā un viesu komanda no Igaunijas.

Seni Cup 2024 fināla Atklāšanas parādi apmeklēja LFF valdes locekļi Anastasija Kučinska, Andis Rozītis un Eduards Borisevičs, Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu un invaliditātes politikas departamenta vecākā eksperte Elvīra Kursīte, Valsts sociālās aprūpes centru direktori Kristaps Keišs, Aija Lapiņa un Visvaldis Gūtmanis.

Divas dienas tika pavadītas spraigā cīņā futbola laukumā, bet vakara noslēgumā dalībnieki izbaudīja sirsnīgu un emocionālu Integrācijas vakaru Staiceles Kultūras namā ar aizraujošiem priekšnesumiem.

A grupā

Par 1.vietas ieguvējiem un “Seni Cup 2024” uzvarētājiem, jau otro gadu pēc kārtas,  kļuvuši VSAC “Zemgale” filiāles “Ziedkalne” komanda!

2.vieta – VSAC “Latgale” filiāle “Kalkūni”

3.vieta – ONSD Dienas centrs “Saime”

B grupā

1.vieta - Biedrība “Cerību Spārni”

2.vieta – VSAC “Zemgale” filiāle “Ropaži”

3.vieta – VSAC “Kurzeme” filiāle “Iļģi”

Par turnīra Radošāko komandu atzīta VSAC Zemgale filiāles "Ropaži" komanda.

Filiāles “Ziedkalne” komandas dalībnieki ieguva arī individuālās nominācijas:

  • Labākais vārtsargs – Laimonis Rieksts
  • Labākais uzbrucējs – Jānis Kukulis
  • Labākais aizsargs – Maksims Novickis

Paldies organizatoriem Seni Cup Latvija par pozitīvo emociju piepildītajiem sporta svētkiem!