Darbinieku kontaktinformācija

 

Administrācija

 

Nr. Vārds, Uzvārds Amats E-pasts Tālrunis
1 Ilgonis Leišavnieks Direktors ilgonis.leisavnieks@vsaczemgale.gov.lv 63960212, 29548058
2 Gaismonis Žilinskis Direktora vietnieks - filiāles „Jelgava” vadītājs gaismonis.zilinskis@vsaczemgale.gov.lv 63049232, 29156677
3 Aija Ridere Vecākā lietvede aija.ridere@vsaczemgale.gov.lv 63960212
4 Dzintars Zaumanis Galvenais saimniecības pārzinis dzintars.zaumanis@vsaczemgale.gov.lv 25444912
5 Vilnis Dreimanis Informācijas vadības speciālists vilnis.dreimanis@vsaczemgale.gov.lv 25446131
6 Liene Janeka Finanšu un līgumu uzraudzības nodaļas vadītāja-Finansiste liene.janeka@vsaczemgale.gov.lv 25709646
7 Edgars Krilovs Juriskonsults edgars.krilovs@vsaczemgale.gov.lv 63963989, 29442622
8 Jānis Niparts Juriskonsults janis.niparts@vsaczemgale.gov.lv 63963989
9 Rita Siliņa Pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja rita.silina@vsaczemgale.gov.lv 63963990, 20261410
10 Inga Zariņa Vecākais eksperts veselības aprūpes jautājumos inga.zarina@vsaczemgale.gov.lv 63963990
11 Ineta Niedra Vecākais eksperts sociālās aprūpes jautājumos ineta.niedra@vsaczemgale.gov.lv 63963990, 26555883
12 Santa Barsukova Grāmatvedības nodaļas vadītāja-Galvenā grāmatvede santa.barsukova@vsaczemgale.gov.lv 63960716, 25449920
13 Daņuta Maksimoviča Galvenās grāmatvedes vietniece danuta.maksimovica@vsaczemgale.gov.lv 63960214
14 Jūlija Moseiko Grāmatvede julija.moseiko@vsaczemgale.gov.lv 63963987, 27848803
15 Sintija Bilkeviča Grāmatvede sintija.bilkevica@vsaczemgale.gov.lv 63963986, 27848803
16 Maija Strazdiņa Grāmatvede maija.strazdina@vsaczemgale.gov.lv 63963987, 27848803
17 Marika Dižbite Grāmatvede marika.dizbite@vsaczemgale.gov.lv 63963982
18 Evija Rudzīte Grāmatvede evija.rudzite@vsaczemgale.gov.lv 63963984, 27848803
19 Ineta Maļinovska Personāla nodaļas vadītāja ineta.malinovska@vsaczemgale.gov.lv 63960715, 29238820
20 Kristīna Buračevska Personāla speciāliste kristine.buracevska@vsaczemgale.gov.lv 63963988
21 Helēna Baumeistare Personāla speciāliste helena.baumeistare@vsaczemgale.gov.lv 63960718